+37064701728 komfortas@me.com

Mūsų partneriai

UAB“Magnuso prekyba“

www.pmkprekyba.lt

Atstovaujame daugumą garsiausių statybinių ir apdailos medžiagų gamintojų, todėl galime pasiūlyti platų, klientų poreikius atitinkantį prekių asortimentą ir patrauklias jų kainas. Statybinės medžiagos komplektuojamos tiesiai iš gamintojo sandėlių arba iš didžiausių Lietuvos didmenininkų sandėlių.Užsakytas prekes savo transportu galime pristatyti tiesiai į statybvietę ar kitą nurodytą vietą Lietuvoje.

Siekiame padėti statybininkui dirbti savo darbą. Pasirūpinam, kad klientas operatyviai gautų statybines medžiagas aukštos kokybes už abipusiai naudingą kainą.

Atsakingas už pardavimus:
Vitalijus Palčikevičiusmob.: 8 609 05040,

el.paštasinfo@pmkprekyba.lt

UAB “Decoramentum”  

www.decoramentum.lt

Ar kada nors susimąstėte kas yra jaukios aplinkos paslaptis? Be abejo, tai daugelio elementų visuma, pradedant apdailos medžiagomis ir baigiant baldais, apšvietimu, dekoro elementais. Bet mūsų giliu įsitikinimu, bet kurios  gyvenamosios ar darbo aplinkos „siela“ –  gražios sienos. Būtent sienos sukuria patalpoje elegantišką ir komfortišką atmosferą, suformuoja tam tikro stiliaus (prabangaus klasikinio ar santuraus minimalistinio) bendrą vaizdą ir suvokimą.

Todėl mes, siekdami padėti Jums išspręsti nelengvą sienų apdailos klausimą, siūlome netradicinį sprendimą – dekoratyvinius dažus ir tinkus.

Verkių g. 44, Vilnius LT-09109 (Medžio centras).

Darbo laikas: I – V: 10.00-18.00, VI: 10.00-14.00.

info@decoramentum.lt

+370 616 95016   Direktorė Tatjana Firsanova