Dekoratyvinis tinkavimas

Arba telefonu: +370 647 01728

Svarbiausia kokybė

Aktualu žinoti

Remontuodamas butą ar namą, o taip pat biurą ar kitą visuomeninės paskirties patalpą, savininkas nori ne tik  sukurti gražų interjerą, bet ir išlaikyti jį ilgesniam laikui, nes remontas yra brangus “malonumas” ir dažnas jo atlikimas vargu ar gali kam nors patikti.

Štai kodėl dekoratyvinis tinkavimas  šiais laikais tapo ypač populiarus, jis plačiai naudojamas tiek vidaus, tiek išorės sienų apdailai.

Dekoratyvinis tinkas yra saugus sveikatai, pasižymi šilumos bei garso izoliacinėmis savybėmis bei plačiu spalvų ir tekstūrų asortimentu. Be to, kiekviena siena, dekoruota dekoratyviniu tinku turi unikalų dizainą be siūlių ir sujungimų. Dekoratyviniam tinkui būdingas patvarumas ir atsparumas purvui, o taip pat mechaniniam poveikiui. Dekoratyviniu tinku padengti paviršiai lengvai valomi, ilgą laiką išlaiko puikią išvaizdą, nesilupa bei neblunka.

Kviečiame pasinaudoti mūsų dekoratyvinio tinkavimo paslaugomis. Esame saukaupę didelę patirtį įvairiausių faktūrų ir dizaino dekorų kūrimo bei sienų dekoravimo srityje. Dirbame tik su aukščiausios kokybės itališkais dekoratyviniais tinkais.

Siūlome susipažinti su mūsų dekoratyvinio tinkavimo darbų pavyzdžiais:

Galerija

Naujausi darbai

Atsakysime į visus klausimus

Susisiekime

3 + 15 =

Arba telefonu: +370 647 01728